ما چه کسی هستیم؟

شرکت روغن موتور قطران کاوه در سال 1366 با هدف ایجاد اشتغال و خودکفایی در تولید انواع روانکارها تاسیس و پس از اخذ مجوزهای لازم و کارخانه مستقر در شهرک صنعتی کاوه ساوه اقدام به تولید و تولید نمود. عمل.
مجموعه محصولات شرکت متشکل از انواع روغن موتور، روغن دنده (تفنگ)، روغن های هیدرولیک، روغن های صنعتی، روان کننده ها، ضد یخ و افزودنی های روغن، به دلیل کیفیت بالا و مطلوب بودن کالاهای تولیدی و مطابقت با استانداردهای ملی و بین المللی می باشد. استانداردها، شرکت می تواند علاوه بر بازار داخلی، مقدار قابل توجهی از بازارهای خارجی را به خود اختصاص دهد.
این شرکت به منظور حفظ و ارتقای کیفیت محصولات خود و مطابقت با استانداردهای ملی و بین‌المللی، سعی در تجهیز آزمایشگاه‌های خود به ابزارآلات مدرن آزمایشگاهی دارد که در آن موفق می‌شود به عنوان موسسه همکار آزمایشگاهی استاندارد و تحقیقات صنعتی معرفی شود. ایران در سطح دولتی و از جمله شرکت هایی است که موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2008 سیستم مدیریت کیفیت از شرکت MIC شده است.
برای دستیابی به دو هدف، بهبود کیفیت و دستیابی به بازارهای جدید؛ این شرکت در تعدادی از شرکت های تابعه داخلی و خارجی از جمله شرکت پالایش نفت تکران کاوه، روغن موتور کاوه پارس، لوبریکس در امارات متحده عربی و همچنین غرب آفریقا سرمایه گذاری می کند که در هر حساب Gain بازارهای داخلی و خارجی سهم دارند.
مدیریت شرکت قطران کاوه، موفقیت خود را مدیون افزایش رضایت مشتریان بوده و از این رو در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. رضایت بیشتر مشتری از اهداف بلندمدت و برنامه ریزی مدیران قطران کاوه است.

عضویت ها

اتحادیه ها، انجمن ها و اتاق های بازرگانی که شرکت روغن موتور قطران کاوه در آنها عضویت دارد: